Taxi v Praze

 

Reklama

Taxi na letiště Praha

 

Praha Odkazy

Na Taxi Praha je spolehnutí 

Bezpečné a spolehlivé Taxi Praha

Na své cesty po hlavním městě a mimo Prahu si zvolte taxi Praha, na které je vždy spolehnutí. Díky naší spolupráci s velmi zkušenými řidiči vás nepotkají žádné nepříjemnosti. Naši zkušení pražští taxikáři vás vždy díky dokonalé orientaci po Praze dopraví do cíle rychle. S Námi se vyhnete dopravním zácpám, kolonám, objížďkám a dalším nepříjemnostem.

Nástupní cena a taxa za čekání se musí řídit řádem, který je viditelně umístěn u stání taxivozů. Nepoctivé taxikáře oznamujte na adrese taxi@cityofprague.cz

Objednávka vozu

Objednávka vozu taxi Praha je snadná

Při objednání Taxi Praha nemusíte čekat, protože vám vyhledáme vozidlo (všechny vozy jsou vybaveny radiostanicemi), které je nejblíže lokalitě, kde se právě nacházíte. Vozidlem vás samozřejmě dopravíme vždy co nejefektivněji do vašeho cíle. Cestovat s Námi se vyplatí.

Dopravíme Vás kamkoliv

Taxi Praha vás ihned dopraví kamkoliv

Zajišťujeme přepravu po celé Praze (včetně okolních oblastí). Samozřejmostí je, že se nevyhýbáme žádným lokalitám, centru ani krátké jízdě v rámci Prahy, a to v žádnou denní ani noční hodinu.

100% spolehlivost

Předem stanovená fixní cena.

Obáváte se předražování cen za jízdu po Praze, nedůvěřujete pražským taxikářům, nejste si jisti jejich profesionalitou? Taxi Praha Vám garantuje předem stanovenou fixní cenu za přepravu. Jako jedniná společnost nabízíme garanci vrácení peněž při sebemenší nespokojenosti. Taxi Praha Vás pohodlně dopraví kamkoliv si budete přát.