Taxi v Praze

 

Reklama

Taxi na letiště Praha

 

Praha

Odkazy

Taxi letiště Praha

Z centra na Letiště Praha za 30minut

Letiště Ruzyně je od centra města Praha vzdálené 17 km a nachází se na severozápadním okraji Prahy. Cesta z letiště do centra města a naopak z centra Prahy na letiště trvá řidičům naší taxi společnosti asi 20 - 35 minut (dle dopravní situace).

Nástupní cena a taxa za čekání se musí řídit řádem, který je viditelně umístěn u stání taxivozů. Nepoctivé taxikáře oznamujte na adrese taxi@cityofprague.cz

Objednávka vozu na letiště

Objednávka vozu na letiště Praha je snadná

Při objednání Taxi Praha nemusíte čekat, protože vám vyhledáme vozidlo (všechny vozy jsou vybaveny radiostanicemi), které je nejblíže lokalitě, kde se právě nacházíte. Vozidlem vás samozřejmě dopravíme vždy co nejefektivněji do vašeho cíle. Cestovat s Námi se vyplatí.

Dopravíme Vás na letiště snadno

Taxi Praha vás ihned dopraví na letiště Praha

Nabízíme Vám spolehlivý servis s garantovanou fixní cenou po celém území Prahy. Zajišťujeme dopravu na letiště dokudkoliv z Prahy (včetně okolních oblastí). Přeprava je zajišťována nonstop.

letiště Praha Ruzyně

Největší letiště ve střední Evropě

Letiště Praha Ruzyně je největší letiště v České republice i ve střední a východní Evropě, ročně odbavuje přes deset miliónů cestujících, tedy téměř desetkrát tolik lidí, než žije ve městě, ve kterém leží. Přibližně asi 50 letištních společností zajišťují pravidelně i nepravidelně přímé spojení mezi Prahou a 103 světovými destinacemi. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní, pravidelný i nepravidelný letecký provoz.

Letiště vzniklo v letech 1933-37 na pláni nad Prahou podle projektu architekta Adolfa Beneše, který byl za jeho stavbu oceněn mezinárodní cenou v Paříži. Letiště se postupně rozšiřovalo o přistávací dráhy i budovy, poslední rozsáhlá úprava, při které byl vybudován terminál Sever 2 byla ukončena v roce 2006.